Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Przyssawka do szyb

Podziel się

Szczegóły

Przyssawka do szyb, plastikowe zatrzaski
REF Fmax [kg] info O [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
14A740  40 pojedynczy 120 0/48 20,91 Dodaj do listy
14A780  80 podwójny 2 x 120 0/10 55,35 Dodaj do listy
14A780  - Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Przyssawka do szyb TOPEX wykorzystywana jest do transportu i montażu szkła oraz płyt metalowych czy plastikowych. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Gumowa przyssawka zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas użytkowania.
  • Wykonano z tworzywa sztucznego