Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Rękawice robocze

Podziel się

Szczegóły

Rękawice robocze dla kobiet TOPEX Creator rozmar 8". Wykonane z poliestrowego materiału, wzmocnionego od wewnętrzej strony dłoni i z elastyczny ściągaczem na nadgarstkach. Rękawice wyprodukowano zgodnie z normą EN388:2016.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
83S220  24,60 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Rękawice robocze dla kobiet TOPEX Creator zapewniają ochronę dłoni podczas różnych prac manualnych. Rękawice wykonane są z przyjemnego dla skóry materiału poliestrowego. Wzmocnienia od wewnętrznej strony chronią dłonie przed ścieraniem. Elastyczny ściągacz na wysokości nadgarstków zapewnia idealne dopasowanie do dłoni. Rękawice wyprodukowano zgodnie z normą EN388:2016. Kobieca kolorystyka, styl oraz staranne wykonanie linii TOPEX Creator to doskonały wybór dla kobiet, które chcą posiadać własne niezawodne narzędzia.