Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Sekator ogrodowy

Podziel się

Szczegóły

Sekator ogrodowy kowadełkowy 210 mm, ostrze 50 mm, do ciecia gałęzi i krzewów, dwumateriałowy uchwyt, blokada, ostrze pokryte PTFE, średnica cięcia 12 mm
REF L [mm] L1 [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
15A203  210 50 12/72 25,83 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Sekator ogrodowy kowadełkowy TOPEX o długości 210 mm i średnicy cięcia do 12 mm. Przeznaczony do cięcia gałęzi i krzewów. Ostrze o długości 50 mm pokryte powłoką teflonową, zapewniającą długą żywotność narzędzia. Blokada ostrza uniemożliwia otwieranie w niepożądanych momentach. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego pokryty antypoślizgowym materiałem zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas pracy.
  • Maksymalna średnica cięcia

  • Wysoka wytrzymałość