Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Skrzynka uciosowa

Podziel się

Szczegóły

Skrzynka uciosowa plastikowa, kąty cięcia: 22.5°, 45° (pionowo i poziomo), 90°, w komplecie mimośrodowe zaciski mocujące
REF H [mm] info L [mm] W [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
10A848  75 z zaciskami 320 120 0/50 35,67 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Skrzynka uciosowa TOPEX przeznaczona do ręcznego docinania listew pod kątem 22.5°, 45° lub 90°. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyposażona w zaciski do przytrzymywania ciętego materiału, co znacznie podnosi komfort pracy.
  • Kąty cięcia

  • Wykonano z tworzywa sztucznego