Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

 • Co można zrobić z piłeczki do tenisa?

  Piłeczka do tenisa - poza kortem może się przydać do przygotowania kilku sprytnych gadżetów. Zobaczcie, co tym razem wymyślił Łukasz z Fabryki Pasji.
  Miłego oglądania!
  Czytaj dalej

 • Kobiece gadżety

  Łukasz z Fabryki Pasji pokaże, jak przygotować kilka fajnych, prostych i bardzo ładnych gadżetów dla kobiet. Miłego oglądania!
  Czytaj dalej

 • Jak wykorzystać klej na gorąco?

  W tym filmiku Łukasz z Fabryki Pasji pokaże, że klejem na gorąco nie trzeba tylko sklejać przedmiotów. Obejrzyj film, żeby sprawdzić, jak poradzić sobie z uciążliwie przesuwającą się półką w szafie. Dowiesz się także, na czym Łukasz stawia kubki i jak odkryć w sobie artystę dzięki pistoletom z gorącym klejem. Miłego oglądania!
  Czytaj dalej

 • Jak uporządkować kable i przewody?

  Czy Ciebie też denerwują plączące się kable od wszystkich urządzeń elektronicznych? Jest to problem każdego z nas, dlatego w tym filmiku Łukasz z Fabryki Pasji pokaże trzy patenty, jak się z tym uporać. A to wszystko oczywiście przy pomocy przedmiotów, które każdy powinien mieć w domu. :)
  Czytaj dalej

 • Jak zrobić ozdoby ogrodowe?
  W tym filmiku dowiecie się jak własnoręcznie wykonać ozdoby, które umilą wieczór spędzany w ogrodzie lub na tarasie. Stwórzcie wyjątkowe lampki, które dodadzą klimatu spotkaniom z bliskimi. Do tego świeczki we własnoręcznie wykonanych podstawkach, i na koniec coś wyjątkowego. Sprawdźcie jak zmienić wasz ogród w przyjemne miejsce relaksu.
  Czytaj dalej

 • Jak zrobić fotograficzne gadżety?

  W tym filmie Łukasz z Fabryki Pasji pokaże Wam jak szybko przygotować przydatne fotograficzne gadżety. Dowiecie się co zrobić, aby podczas zdjęcia pies patrzył się na Wasz aparat. Przydatnym może okazać się również lekki statyw pod smartfona — możecie go wykonać z rurki PCV. Na koniec, prosty patent na zmiękczenie światła przy robieniu zdjęć z lampą błyskową. Miłego oglądania :)
  Czytaj dalej

 • Jak zrobić zabawki dla psa?

  Dziś Łukasz z Fabryki Pasji pokaże Wam, jak łatwo można przygotować zabawki dla psa. Wykonanie wszystkich zabawek zajmuje niewiele czasu, a na pewno sprawi radość waszemu pupilowi. Przygotujcie kilka plastikowych butelek, taśmę, deski, skrawki starego materiału i do dzieła!
  Czytaj dalej

 • Narzędzia w kuchni

  Tym razem Łukasz z Fabryki Pasji pokaże Wam, jak w kreatywny sposób wykorzystać narzędzia w kuchni. Nie wierzycie, że wkrętarka może się Wam przydać przy robieniu surówki? Sprawdźcie!
  Czytaj dalej

 • Jak zadbać o porządek w warsztacie

  Żeby sprawnie majsterkować, trzeba mieć dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi. Na pewno wiecie, jak trudno jest zrealizować jakikolwiek projekt, kiedy w warsztacie panuje bałagan i nic nie można znaleźć. Poznajcie 3 proste patenty na porządek Łukasza z Fabryki Pasji.
  Czytaj dalej

 • Jak sprawnie rozpalić grill

  Wszyscy lubimy grillować. Żeby zrelaksować się i spędzić miłe chwile przy grillu, trzeba najpierw zadbać o jego odpowiednie przygotowanie i rozpalenie. Sprawdźcie, jak robi to Łukasz z Fabryki Pasji.
  Czytaj dalej

Produkty 1 do 10 z 65