Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Stołek składany

Podziel się

Szczegóły

Stołek składany, udźwig 150 kg, wysokość 22 cm
REF OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R319  1/12 44,28 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Stołek składany TOPEX o udźwigu 150 kg. Praktyczny i poręczny stołek składany o wysokości 22 cm, wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Może być wykorzystywany jako podest. Posiada przemyślany mechanizm składania, dzięki czemu jest stabilny i bezpieczny w użyciu. Po złożeniu zajmuje niewielką ilość miejsca.