Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Szczypce do zaciskania końcówek

Podziel się

Szczegóły

Szczypce do zaciskania końcówek izolowanych i nieizolowanych 230 mm, gumowane uchwyty
REF L [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
32D410  230 1/60 47,60 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Szczypce TOPEX do zaciskania końcówek izolowanych i nieizolowanych. Przeznaczone do przewodów o średnicach 1.5-6 mm². Ergonomiczne gumowe uchwyty dobrze leżą w dłoni, co podnosi komfort pracy.
  • Średnica przewodu