Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Szczypce do zaciskania końcówek

Podziel się

Szczegóły

Szczypce do zaciskania końcówek 210 mm, zakres pracy 1.0-7 mm2
REF L [mm] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
32D404  210 12/72 12 27,43 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Szczypce do zaciskania końcówek TOPEX o długości 210 mm i zakresie pracy od 1 do 7 mm². Przeznaczony do zaciskania różnych końcówek przewodów. Uchwyt pokryty antypoślizgowym tworzywem zapewnia komfort podczas pracy.
  • Średnica przewodu