Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Taśma miernicza

Podziel się

Szczegóły

Taśma miernicza stalowa, zaczep końcowy, przekładnia napędu zwijania 3:1
REF L [m] W [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
28C422  20 13 0/30 46,74 Dodaj do listy
28C423  30 13 0/30 67,65 Dodaj do listy
28C423  - Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Taśma miernicza stalowa TOPEX wykonana z wysokiej jakości stali. Ergonomiczna obudowa z tworzywa sztucznego pokryta antypoślizgowym materiałem dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej. Zaczep końcowy pozwala na zamocowanie końca taśmy, co ułatwia dokonanie pomiaru. Przekładnia napędu 3:1 pozwala na szybsze zwijanie taśmy.
  • Dwumateriałowa obudowa

  • Stal chromowo-molibdenowa