Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Taśma pakowa

Podziel się

Szczegóły

Taśma pakowa 48 mm x 35 m
REF K L [m] W [mm] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
24B121  Przezroczysta 35 48 6/36 6 4,80 Dodaj do listy
24B122  Szara 35 48 6/36 4,80 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Taśma pakowa TOPEX o średnicy 48 mm i długości 35 m. Ma wszechstronne zastosowanie podczas wszelkich prac, m.in. mechanicznych, remontowych, budowlanych i podczas majsterkowania.