Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Taśma uniwersalna

Podziel się

Szczegóły

Taśma uniwersalna wzmacniana 48 mm x 9 m
REF L [m] W [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
24B120  9 48 0/72 6,52 Dodaj do listy
24B125  45 48 0/24 24,85 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Taśma uniwersalna wzmacniana TOPEX o średnicy 48 mm. Ma wszechstronne zastosowanie podczas wszelkich prac, m.in. mechanicznych, remontowych, budowlanych i podczas majsterkowania.