Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Taśma uszczelniająca do rur

Podziel się

Szczegóły

Taśma uszczelniająca do rur 15 m x 19 mm x 0.2 mm, PTFE
REF B [mm] L [mm] W [mm] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
34D093  0,2 15 19 10/400 10 7,38 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Taśma uszczelniająca do rur TOPEX o grubości 0.2 mm i szerokości 19 mm. Przeznaczona do uszczelniania połączeń hydraulicznych. Wykonana z wodoodpornego teflonu. Na rolce z tworzywa sztucznego znajduje się 15 m taśmy.