Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Tester napięcia dwubiegunowy

Podziel się

Szczegóły

Tester napięcia dwubiegunowy 750 mm, 220-400V
REF L [mm] U [V] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D070  750 220-400 0/36 1 43,79 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Tester napięcia dwubiegunowy TOPEX o długości 750 mm. Pozwala wykrywać przepływ napięcia w zakresie 220 - 400V. O prądzie informują zapalające się lampki.
  • Napięcie