Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Torba monterska

Podziel się

Szczegóły

Torba monterska, skaj, (LxWxH) 44 x 15 x 29 cm, masa 1.3 kg
REF [kg] H [cm] L [cm] W [cm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R203  1,3 29 44 15 0/1 86,22 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Torba monterska TOPEX wykonana z odpornego na zniszczenie tworzywa sztucznego, o wymiarach 44 x 15 x 29 cm. Posiada mocne, metalowe klamry. Usztywniane dno umożliwia przenoszenie ciężkich narzędzi. Torba wyposażona jest w pasek do przenoszenia.