Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Plecak monterski

Podziel się

Szczegóły

Plecak monterski Topex poliester, 25 kieszeni wewnętrznych, uchwyt teleskopowy, koła regulowane pasy.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R450  193,11 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Plecak monterski Topex wykonany z trwałego poliestru, gwarantującego długoletnią trwałość torby. Plecak wyposażony jest w 25 wenętrznych kieszeni na narzędzia ułatwiających przechowywanie i transport. Plecak wyposażony jest w koła oraz uchwyt teleskopowy z blokadą które ułatwią transport ciężkich narzędzi. Dla komfortu plecak posiada równierz regulowane pasy nośne. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.