Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Plecak monterski

Podziel się

Szczegóły

Plecak monterski Topex poliester, 7 kieszenie zewnętrzne, 25 kieszeni wewnętrznych, uchwyt, regulowane pasy, podstawki gumowe.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R451  212,79 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Plecak monterski Topex wykonany z trwałego poliestru, gwarantującego długoletnią trwałość torby. Plecak wyposażony jest w 7 zewnętrzne i 25 wenętrznych kieszeni na narzędzia ułatwiających przechowywanie i transport. Dla komfortu plecak posiada regulowane pasy nośne. Rozkładana budowa plecaka bardzo ułatwi pracę. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.