Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Saszetka

Podziel się

Szczegóły

Saszetka, materiał poliester, 1 kieszeń wewnętrzna, 1 komora główna, mocne zamki, regulowany pas.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R206  30,14 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Saszetka Topex (nr ref. 79R206) wykonana jest ze wzmocnionego poliestru. Posiada pojemną komorę główną z dodatkowo zamykaną kieszenią wewnętrzną. Saszetka wyposażona jest także w regulowany wygodny pas oraz trwałe zamki. Marka Topex jest skierowana dla majsterkowiczów.