Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Pas narzędziowy

Podziel się

Szczegóły

Pas narzędziowy, 3 kieszenie zewnętrzne, mocne zamki, uchwyt na narzędzie, uchwyt na klucze, materiał poliester, regulowany pas
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R205  38,01 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Pas narzędziowy Topex (nr ref. 79R205) wykonany jest ze wzmnocnionego poliestru. Posiada 3 kieszenie zewnętrzne z mocnymi zamkami zapewniającymi długą trwałość. Posiada równierz uchwyt na narzędzia oraz zaczep na klucze. Całość dopełnia regulowany pas. Marka Topex jest skierowana dla majsterkowiczów.