Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Uchwyt do końcówek

Podziel się

Szczegóły

Uchwyt do końcówek, 1/4, 65 mm, zestaw 5 szt., 4 szt. końcówek wkrętakowych 25 mm, rozmiary: 2 x PH2, 2 x PZ2
REF L [mm] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D340  65 20/120 20 45,51 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Uchwyt do końcówek wkrętakowych TOPEX o długości 65 mm, w zestawie z czterema końcówkami. Przeznaczony do wkrętarek i wiertarko-wkrętarek z końcówką w rozmiarze 1/4”. Dzięki specjalnemu mechanizmowi możliwe jest zamocowanie bita na optymalnej głębokości.
  • Rozmiar (cale)

  • Ilość w zestawie, opakowaniu