Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Uchwyt wkrętakowy do końcówek

Podziel się

Szczegóły

Uchwyt wkrętakowy do końcówek, 1/4, 210 mm, magnetyczny
REF L [mm] L1 [mm] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
39D860  210 100 12/120 12 11,93 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Uchwyt wkrętakowy do końcówek TOPEX o długości grota 100 mm. Gniazdo w rozmiarze 1/4” dzięki magnesowi mocniej trzyma końcówkę wkrętakową. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego pokryty antypoślizgowym materiałem zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas pracy.
  • Rozmiar (cale)

  • Magnetyczna końcówka