Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Wałek do drewna

Podziel się

Szczegóły

Wałek do drewna, uchwyt plastikowy, materiał mikrofibra, do bejc, lakierobejc, impregnatów
REF W [mm] A - wysokość poszycia [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
20B581  100 8 60 4,74 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Wałek do drewna TOPEX przeznaczony do bejc, lakierobejc oraz impregnatów. Rolka o średnicy 48 mm. Runo o wysokości 8 mm wykonane z mikrowłókna. Średnica otworu na uchwyt wynosi 8 mm. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.
  • Wałek do farb emulsyjnych

  • Rozmiar uchwytu

  • Materiał poszycia

  • Wałek do środków ochrony drewna

  • Wysokość poszycia

  • Szerokość wałka