Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Wałek fasadowy

Podziel się

Szczegóły

Wałek fasadowy, uchwyt plastikowy, materiał poliakryl do farb emulsyjnych i lateksowych
REF W [mm] A - wysokość poszycia [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
20B597  180 18 48 9,72 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Wałek fasadowy TOPEX przeznaczony do farb emulsyjnych i lateksowych. Rolka o średnicy 48 mm. Runo o wysokości 18 mm wykonane z poliakrylu. Średnica otworu na uchwyt wynosi 8 mm. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.
  • Wałek do farb fasadowych

  • Rozmiar uchwytu

  • Materiał poszycia

  • Wysokość poszycia

  • Szerokość wałka