Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Wałek olejny

Podziel się

Szczegóły

Wałek olejny, uchwyt plastikowy, materiał velur, do farb olejnych rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych
REF W [mm] A - wysokość poszycia [mm] OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
20B585  180 4 48 9,72 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Wałek olejny TOPEX przeznaczony do farb olejnych rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych. Rolka o średnicy 48 mm. Runo o wysokości 4 mm wykonane z veluru. Średnica otworu na uchwyt wynosi 8 mm. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.
  • Rozmiar uchwytu

  • Materiał poszycia

  • Wałek do farb olejnych

  • Wysokość poszycia

  • Szerokość wałka