Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Wyciskacz do tub

Podziel się

Szczegóły

Wyciskacz do tub z silikonem, stalowo-aluminiowy, lakierowany
REF OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
21B336  0/20 20,42 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Wyciskacz do tub z silikonem TOPEX o konstrukcji stalowo-aluminiowej. Znajduje swoje zastosowanie podczas prac remontowych i wykończeniowych. Pokrycie lakierem zabezpiecza przed uszkodzeniami.