Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Zaczep narzędziowy

Podziel się

Szczegóły

Zaczepy narzędziowe na pasek, zestaw 3 szt., rozmiar 4,5 x 20 cm, uchwyt TPR, kulka ABS, udźwig 5kg,
REF Fmax [kg] N [szt.] OPK OPW Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R262  5 3 5/50 5 33,54 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zaczepy narzędziowe na pasek TOPEX to zestaw składający się z 3 sztuk zaczepów. Wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z mocowaniem do paska od spodni. Posiadają proste i wygodne uchwyty do przytrzymywania np. wkrętarki. Przydatne przy wszelkich pracach monterskich, zwłaszcza na drabinie. Zaczepy umożliwiają swobodne operowanie narzędziami i zabezpieczają je przed upadkiem.