Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Zestaw malarski emulsyjny

Podziel się

Szczegóły

Zestaw malarski nr 1 emuslyjny, kuweta 24 x 32 cm, wałek emulsyjny 18cm, średnica 48 mm, folia malarska 4x5 m, pędzel emulsyjny 1,5`, taśma malaraska papierowa 38 mm x 20 m
REF N OPK Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
20B805  6 12 28,29 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw malarski TOPEX do malowania farbami emulsyjnymi. Składa się z 5 elementów, takich jak kuweta 24 x 32 cm, wałek emulsyjny 18 cm o średnicy 48 mm, pędzel emulsyjny 1.5" a także folia malarska 4 x 5 m i taśma malarska papierowa. Zestaw malarski TOPEX umożliwi wykonanie drobnego remontu w mieszkaniu czy domu.
  • Rozmiar uchwytu

  • Rozmiar folii

  • Rozmiar taśmy

  • Rozmiar kuwety

  • Szerokość pędzla

  • Szerokość rolki / wałka / części roboczej