Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Zestaw narzędzi

Podziel się

Szczegóły

Zestaw narzędzi w skrzynce 79R132 "Malarz", mały, zwiera: dwie folie malarskie LDPE 0.02 mm 4 x 5 m, kuweta malarska 13 x 19 cm plastikowa, wałek emulsyjny mini 10 cm P, dwa pędzle płaskie uniwersalne 2" E, dwa pędzle płaskie akrylowe 2", pędzle płaskie uniwersalne 2,5" S, mieszadło plastikowe do farb, szpachla malarska 63 mm nierdzewna, miara zwijana stalowa 5 m x 19 mm, otwieracz do puszek z farbą, chwytak pędzli, taśmy malarskie żółte 35 mm o szerokości 38 i 48 mm - po 2 szt. każdej, wałek emulsyjny mini 10 cm S, rękawice robocze z dzianiny bawełnianej jednostronnie nakrapianej PCV 10", półmaska przeciwpyłowa z 1 zaworkiem FFP1.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
79R132+G3  184,50 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw narzędzi "Malarz" to praktyczny komplet zawierający najbardziej przydatne elementy podczas drobnych prac malarskich. W jego skład wchodzą m.in. folie i taśmy malarskie, pędzle i wałki czy miara zwijana stalowa. Wszystko zamknięte w praktycznej skrzynce narzędziowej w rozmiarze 19", ułatwiającej przechowywanie i transport.