Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Zestaw narzędzi

Podziel się

Szczegóły

Zestaw narzędziowy dla kobiet TOPEX Creator 37 szt. zawierający: klucz nastawny 145mm, uchwyt do bitów z grzechotką, wkrętak magnetyczny z gniazdem do bitów 210mm, nasadki sześciokątne na trzpieniu: 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, klucze imbusowe: 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, bity: SL4, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH3, H4, H5, H6, PZ1, PZ2, S0, S1, S2, S3, T15, T20, T27, T30.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
40D100  62,73 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw TOPEX Creator to 37 elementów, dobranych w taki sposób, aby ułatwić wszelkie drobne prace związane ze skręcaniem i dokręcaniem. W zestawie Creator znajduje się m.in. lekki i poręczny klucz nastawny umożliwiający odkręcanie i przykręcanie śrub i nakrętek o różnych wymiarach. Wygodny uchwyt wkrętakowy z grzechotką i uchwyt magnetyczny do końcówek wkrętakowych posiadają ergonomiczne rękojeści, które gwarantują komfortową pracę. W zestawie znajduje się również komplet 7 kluczy sześciokątnych, 7 nasadek sześciokątnych oraz 20 bitów. Całość zapakowana jest w wygodną walizkę, która ułatwia przechowywanie, transport i utrzymanie idealnego porządku w narzędziach. Kobieca kolorystyka, styl i staranne wykonanie linii TOPEX Creator to doskonały wybór dla kobiet, które chcą posiadać własne niezawodne narzędzia.