Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Zestaw narzędzi

Podziel się

Szczegóły

Zestaw narzędziowy dla kobiet TOPEX Creator 33 szt. zawierający: szczypce wydłużone proste 160mm, wkrętak PH2x100mm, wkrętak SL6.5x100mm, uchwyt do bitów z grzechotką, wkrętak precyzyjny SL2.0, wkrętak precyzyjny PH2.0, klucze imbusowe : 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, bity: SL4, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH3, H4, H5, H6, PZ1, PZ2, S0, S1, S2, S3, T15, T20, T27, T30.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
40D102  62,73 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw TOPEX Creator zawiera 33 elementy, które umożliwiają pracę z drobnymi elementami, tam gdzie liczy się precyzja. W skład zestawu wchodzą szczypce wydłużone, 2 wkrętaki z różnymi końcówkami, 2 wkrętaki precyzyjne, uchwyt do końcówek wkrętakowych z grzechotką oraz komplet 7 kluczy sześciokątnych i 20 końcówek wkrętakowych. Zestaw ten doskonale nadaje się do prac z drobnymi elementami – do skręcania i dokręcania zabawek, drobnego AGD i RTV czy wymiany baterii. Całość zapakowana jest w wygodną walizkę, która ułatwia przechowywanie, transport i utrzymanie idealnego porządku w narzędziach. Kobieca kolorystyka, styl i staranne wykonanie linii TOPEX Creator to doskonały wybór dla kobiet, które chcą posiadać własne niezawodne narzędzia.