Nasze marki

Wysokiej klasy narzędzia ręczne dla wymagających użytkowników. Produkowane w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące trwałość oraz niezawodność. Wysoka jakość potwierdzona i przetestowana w wielu rygorystycznych testach laboratoryjnych. 

Elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych. Produkty z optymalnym zestawem cech: wytrzymałej budowy, o mocnych silnikach, ergonomicznie zaprojektowane i w dobrej cenie. Przeznaczone do intensywnego użytkowania, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym.

Elektronarzędzia i akcesoria klasy popularnej dla majsterkowiczów. Produkty przeznaczone do regularnych prac, przy średnim poziomie obciążeń.

Zestaw narzędzi

Podziel się

Szczegóły

Zestaw narzędziowy dla kobiet TOPEX Creator 5 szt. zawierający: młotek stolarski 200g, nóż z ostrzem łamanym 18mm, miarka zwijana 3m, ołówek 245mm, poziomnica 230mm.
REF Sugerowana Cena Detaliczna PLN*  
40D103  62,73 Dodaj do listy
*Podana cena jest sugerowaną ceną detaliczną brutto - rzeczywiste ceny sprzedaży ustalają samodzielnie sprzedawcy towarów, co oznacza, że mogą się one różnić od ceny sugerowanej.
Zestaw TOPEX Creator zawiera 5 narzędzi, które doskonale sprawdzą się podczas drobnych napraw, remontów w domu czy wykonywania dekoracji. Podstawowym narzędziem jest młotek 200 g oraz miara zwijana o długości 3 metrów. Dodatkowo w zestawie znajduje się poziomnica, nóż z ostrzem łamanym 18 mm oraz ołówek. Całość zapakowana jest w wygodną walizkę, która ułatwia przechowywanie, transport i utrzymanie idealnego porządku w narzędziach. Kobieca kolorystyka, styl i staranne wykonanie linii TOPEX Creator to doskonały wybór dla kobiet, które chcą posiadać własne niezawodne narzędzia.